Zadzwoń: 574 386 298

OFERTA

Wybierając firmę specjalizującą się w wywozie gruzu szczególną uwagę należy zwrócić na charakter świadczonych przez nią usług w zakresie skali wykonywanych czynności wywozowych oraz ilości rodzajów odpadów, które obejmuje swoją działalnością. Aby wywóz odbywał się według najlepszych praktyk wszelkie wpisane w to czynności powinny odznaczać się najwyższą sprawnością organizacyjną oraz dbałością o jakość prac wykonawczych.

Nasza firma, działająca na terenie Warszawy, specjalizuje się w wywozie gruzu według najwyższych standardów oraz sprawdzonych praktyk, dzięki czemu gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz terminowość wykonawstwa.

Rozbudowana oferta

Świadczone przez nas usługi obejmują wywóz gruzu, w szczególności odpadów budowlanych, starych mebli, materiałów po remoncie, trawy oraz wywozy komunalne. Obsługujemy zarówno małe zamówienia, charakteryzujące się mniejszą objętością gruzu oraz niższą złożonością prac jak również zamówienia o wyższym stopniu skomplikowania czynności wywozowych, gdzie zakres wykonywanych prac cechuje się większą złożonością i skalą. Każde zamówienie realizujemy z największą dbałością o wysoką jakość wykonania, dzięki czemu zapewniamy pełna satysfakcję z każdego zlecenia.

Indywidualne podejście

Każde zamówienie cechuje się indywidualnym podejściem, uwzględniającym lokalne uwarunkowania i potrzeby klienta, dzięki czemu całokształt prac wykonawczych przebiega sprawnie i szybko, a jakość wywozu jest najwyższa. Pozwala to osiągać najbardziej zadowalające efekty prac i sprostać wszelkim wymaganiom.

Jakie odpady wywozimy:

 • gruz
 • śmieci z remontu
 • odpady budowlane
 • odpady z opróżniania
 • papę
 • gabaryty
 • meble
 • materiały izolacyjne (styropian, wełna mineralna, wata szklana)
 • tworzywa sztuczne
 • drewno
 • i inne

Doświadczenie i profesjonalizm

Kadra pracownicza naszej firmy odznacza się dużym doświadczeniem w branży oraz wysokim profesjonalizmem pozwalającym stosować najlepsze praktyki w zakresie wywozu gruzu, co w konsekwencji rzutuje na najwyższą efektywność wykonywanych prac oraz uzyskiwanie najlepszych efektów.

Terminowa realizacja zamówienia

Gwarantujemy terminowy wywóz gruzu według przyjętego harmonogramu prac przez co każde zamówienie odbywa się sprawnie i szybko przy pełnej dbałości o najwyższą jakość wykonywanych prac.

WYNAJEM KONTENERA JUŻ OD

449 PLN

KP2

Kontener o pojemności 2-m3, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1x1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m3 oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m3 oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m3 oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach

Zawsze na czas

Przyjeżdzamy zawsze w wyznaczonym terminie i godzinie w określone wcześniej miejsce

Fachowość w dobrej cenie

Oferujemy nasze usługi w bardzo dobrych cenach, dlatego nasze usługi są tak często wybierane oraz polecane

R

Zadowolenie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi stały na jak najwyższym poziomie, a klient był zadowolony z naszych usług