Zadzwoń: 574 386 298

Wywóz gruzu Magdalenka

Wywóz gruzu i odpadów to usługa, którą kierujemy dla wszystkich mieszkańców Magdalenki oraz firm działających na terenie miasta. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji wywozu odpadów z prywatnych posesji oraz terenu firm. Wykwalifikowana kadra pracowników oraz zaplecze techniczne pozwalają nam działać szybko i skutecznie. Pomagamy naszym Klientom pozbyć się gruzu, papy, waty szklanej, odpadów z budowy, odpadów wielkogabarytowych oraz odpadów zielonych.
Prowadzona przez nas firma dysponuje kontenerami na śmieci o maksymalnej pojemności 15 m3. Zamawiając usługę wywozu śmieci możecie określić, który kontener wybieracie. Nasi pracownicy pomogą Wam podjąć najlepszą decyzję. Czas wynajmu kontenera wynosi standardowo 3-7 dni. W ustalonym terminie odbieramy własnym transportem kontener na gruz. Dzięki temu nie musicie martwić się recyklingiem odpadów.

Niskie ceny wywozu gruzu i śmieci

Na uwagę zasługują konkurencyjne ceny wywozu gruzu oraz śmieci. Dla mieszkańców Magdalenki przygotowaliśmy zryczałtowaną stawkę, dzięki której możecie zlecić wywóz śmieci w cenie gruzu. Opłata za wynajem kontenera zaczyna się od 350 zł netto.
Jeżeli chcecie postawić kontener na gruz w miejscu należącym do miasta, to mamy dla Was rozwiązanie, dzięki któremu unikniecie załatwiania uciążliwych formalności. Podstawimy wybrany kontener tylko na 45 minut. Przez ten czas zapełnicie go zgromadzonymi odpadami. Po 45 minutach nasz kierowca odbierze kontener na gruz. W ten sposób szybko pozbędziecie się problemu. Ekspresowy wywóz gruzu jest realizowany na terenie Magdalenki oraz okolicznych miejscowości.

Zamówienie wywozu gruzu

Zamówienie na wybrany kontener możecie złożyć drogą telefoniczną lub mailową. Będziecie musieli określić wybraną pojemność kontenera, rodzaj odpadów, termin wynajmu, datę i miejsce podstawienia. Nasz kierowca zgłosi się do Was we wskazanym terminie. Po upływie czasu wynajmu odbierzemy odpady ze wskazanej lokalizacji. Po realizacji usługi otrzymacie Państwo paragon lub fakturę.

WYNAJEM KONTENERA JUŻ OD

599 PLN

KP2

Kontener o pojemności 2-m3, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1x1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m3 oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m3 oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m3 oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach

Zawsze na czas

Przyjeżdzamy zawsze w wyznaczonym terminie i godzinie w określone wcześniej miejsce

Fachowość w dobrej cenie

Oferujemy nasze usługi w bardzo dobrych cenach, dlatego nasze usługi są tak często wybierane oraz polecane

R

Zadowolenie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi stały na jak najwyższym poziomie, a klient był zadowolony z naszych usług