Dodatkowe informacje

Najczęściej zadawane pytania

Naszym Klientom udostępniamy dwie formy płatności. Standardowo przyjmujemy płatność w
gotówce po wykonaniu zlecenia. Alternatywnym rozwiązaniem jest płatność przelewem w formie przedpłaty.

Cena usługi obejmującej podstawienie kontenera i wywóz gruzu zależy od trzech elementów.
Pierwszym jest rodzaj odpadów. W przypadku czystego gruzu obowiązują inna stawki, aniżeli w przypadku odpadów budowlanych i remontowych. Indywidualnie wyceniamy również materiały izolacyjne oraz odpady gabarytowe. Następnym czynnikiem jest rozmiar kontenera na odpady. Tu zasada jest prosta – im większy kontener, tym większa opłata. Wpływ na cenę usługi ma także lokalizacja, w jakiej mamy podstawić kontener. Będzie się ona różnić w przypadku Warszawy oraz okalających ją miejscowości.

Kontener KP5 o wymiarach 3,4 x 1,7x 0,7 m i pojemności ok. 5 m3
Kontener KP7 o wymiarach 3,4 x 1,7 x 1,1 m i pojemności ok. 7 m3
Kontener KP14 o wymiarach 3,8 x 2,3 x 1,6 m i pojemności ok. 14 m3

Wywóz gruzu realizujemy nie tylko z terenu Warszawy. Obsługujemy także wszystkie okoliczne miejscowości jak Nadarzyn, Nowy Dwór Mazowiecki, Brwinów, Marki, Pruszków czy Sulejówek.

Będąc mieszkańcem Warszawy, możesz bezpłatnie dostarczyć gruz i odpady do PSZOK, czyli Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Pełną listę punktów i zasady ich działania znajdziesz tutaj. Pamiętaj, że każdy PSZOK nakłada określone limity w przyjmowaniu poszczególnych typów odpadów.

Do kontenera nie możesz wrzucać smoły, fekaliów, żywności, leków, azbestu, odpadów zielonych, medycznych oraz niebezpiecznych.

Zadzwoń do nas i zamów teraz